Love

First look

czyli jedna z najbardziej emocjonalnych części reportażu ślubnego

First look, czyli pierwsze spojrzenie to wyjątkowa chwila w dniu Waszej uroczystości. To ten moment, gdy przyszli małżonkowie mają okazję zobaczyć się w pełnej okazałości przed momentem przysłowiowego „tak”. To czas, gdy nieraz z oczu płynął łzy, a widok ukochanej rozmiękcza serce nawet największego twardziela.

 

Gdzie zorganizować?

Wszystko zależy od tego, gdzie odbywają się przygotowania. Logistyka dnia ślubu to nielada wyzwanie, ale najważniejsze by znaleźć miejsce intymne, wolne od wielu „gapiów”, przy których będziemy chować emocje. Ja jako Wasz fotograf staram się być niezauważona, najczęściej chowam się gdzieś troszkę z dala, za największym obiektywem :D, tak byście mieli możliwość czuć się swobodnie.

 

Rewelacyjne miejsce to plener, jeśli tylko na to pozwala pogoda. Niekiedy przygotowania organizujemy w pokoju hotelowym restauracji, w której odbywa się przyjęcie. Bardzo często w pobliżu znajduje się piękny ogród pełen kwiatów. Ale pamiętajcie, że przestrzeń nie jest najważniejsza – najważniejsze są emocje, które w tym pięknym czasie będą Wam towrzyszyć. 

 

A poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć z first look Igi i Samuela. To jedne z najbardziej wzruszających zdjęć, jakie udało nam się zrobić podczas całej ich uroczystości.

Love

FIRST LOOK

Must have w Twojej galerii ślubnej

Emocje zatrzymane na fotografiach

Kontakt

Bądźmy w kontakcie

Nowe pole

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych