Regulamin

sesji fotograficznych

1. Każdy przed sesją otrzymuje link do tego regulaminu. Decyzja o skorzystaniu z  usług  Fotografa jest równoznaczna z akceptacją wszystkiego, co ten regulamin zawiera.

2. Przed umówieniem się na sesję Klient musi zapytać o dostępność terminu. Fotograf rezerwuje sesje z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Czas oczekiwania na wolny termin może być krótszy lub dłuższy w zależności od wielu czynników.

3. Rezerwacja sesji zdjęciowej jest równoznaczna z akceptacją regulaminu.

4. Chętni na sesje muszą powierzyć mi swoje imię i nazwisko, adres mailowy oraz nr telefonu w celu umożliwienia kontaktu
w sprawach dotyczących moich usług. tj. np. stworzenie galerii on line, w której klient dokonuje wyboru fotografii i produktów, kontaktu mailowego, telefonicznego. Dane nie zostają przekazywane nikomu innemu.
Podając swoje dane zgadzają się na przetwarzanie ich przeze mnie w ramach moich usług.

5. Fotograf zastrzega sobie prawo do przesunięcia daty sesji bez konsekwencji. Fotograf zdaję sobie sprawę z wysiłku jaki Klient musi ponieść i bardzo to szanuję, ze względu na to sesje przesuwa w niezwykle wyjątkowych sytuacjach.

6. Zmiana ustalonej daty sesji – Klient może zmienić datę sesji jeden raz bez względu na podaną przyczynę, jednak informacja o zmianie terminu sesji musi zostać przekazana Fotografowi z zachowaniem minimum tygodniowego odstępu czasu do wyznaczonej daty sesji.

7. Klient bierze odpowiedzialność za zdrowie osób uczestniczących w sesji oraz Fotografa w związku z czym sesje, w których którakolwiek z osób uczestniczących na sesji byłaby chora lub wykazywała oznaki chorobowe (gorączka, katar, kaszel) zostają przesunięte, aby nie zagrażały bezpieczeństwu i zdrowiu osób trzecich.

8. Każdy pakiet sesji można wykupić w formie voucheru prezentowego lub zaproszenia wg cennika podanego na stronie. Opłata za całość pobierana jest z góry. Ważność voucheru to 6 miesięcy. Po tym terminie nie realizuję usługi i ona przepada. Na voucherze podana jest data ostatecznej realizacji bonu.

9. Kupione fotografie wysłane drogą elektroniczną i dostarczone jako produkt finalny nie podlegają zwrotom, reklamacjom, zażaleniom ani innym roszczeniom tego typu wobec Fotografa. Rezerwując udział w sesji zdjęciowej Klient oświadcza, że zapoznał się z dorobkiem artystycznym fotografa i w pełni akceptuje formę i styl przez niego prezentowane.

10. Nie ma możliwości zmiany pakietu po sesji.

11. 

Sesja rodzinna, portretowa, par lub inna:

Po sesji klient otrzymuje pełną galerię zdjęć na platformie internetowej, w terminie 2-4 tygodni od sesji. Za jej pośrednictwem należy wybrać ujęcia w ilości zgodnej z wybranym pakietem (MINI, STANDARD, MAX). Istnieje możliwość dokupienia zdjęć za dodatkową opłatą zgodnie z cennikiem wybranego pakietu. Wybór zdjęć należy odesłać w ciągu 30 dni od otrzymania galerii.

Fotografia ślubna:

Przekazanie fotografii nastąpi w terminie do 90 dni od daty uroczystości.

12. Klient nie może oczekiwać od Fotografa wykonania dzieła niezgodnego z jego poczuciem estetyki oraz niezgodnego z charakterystycznym dla Fotografa stylem w tym z kolorystyką, kontrastem, kadrowaniem.

13. Fotograf zawsze przed sesją drogą mailową lub smsową potwierdza datę i godzinę sesji. W przypadku braku reakcji ze strony klienta do dnia poprzedzającego sesję, Fotograf wysyła powiadomienie o anulowaniu terminu sesji.

14. Nie oddaję nieobrobionych zdjęć. Nie ma możliwości wykupienia nieobrobionych zdjęć. Nie udostępniam surowych plików RAW.

15. Zgoda na publikację. Każdy Klient może sam zdecydować czy pozwala Fotografowi na upublicznienie swojego wizerunku na:

– facebook: KSuskaPhoto

– instagramie: ksuskaphoto, ksphoto_bw

– stronie : www.ksuskaphoto.pl

– podczas wystaw

– publikacji w prasie czy materiałach reklamowych

Po sesji, pytam w wiadomości mailowej, czy mogę udostępnić zdjęcia ww. i zgodę wyrażoną w ten sposób, uznaję za ważną.