couple

Sesje par

Sesja pary – dlaczego warto?

Sesja pary to nie tylko dobra zabawa, ale też pomysł na dobrą randkę. Na takiej sesji możemy stworzyć dowolny klimat. Piknik na świeżym powietrzu? A może sesja miejska w restauracji? To od Was zależy wybór klimatu zdjęć. Ja z mojej strony gwarantuję super zabawę i niesamowitą pamiątkę na lata.

Dla kogo jest taka sesja?

Od niedawna zaczeliście się spotykać, ale od początku chcecie tworzyć pamiątki na długie lata? A może jesteście tuż przed ślubem i macie chęć na sesję narzeczeńską? Zbliża się Wasza kolejna rocznica ślubu i chcecie ją uwiecznić na zdjeciach?

Dla każdego powód jest inny. Są pary, które co killka miesiecy korzystają z takiej sesji zdjeciowej. Inne zostawiają ją na spejalne okazję. 

Pamiętajcie: taka sesja to zawsze pamiątka na długie lata.

 

Oświadczyny na sesji? Czemu nie!

Planujesz oświadczyć się swojej wybrance, ale bardzo chciałbyś by ten ważny moment został zachowany na dłużej? Oświadczyny na sesji zdjeciowej to świetny pomysł. To dobry czas, bo jesteście zrelaksowani, dobrze się bawicie, a do tego wyglądacie wyjątkowo. Jeśli chcesz oświadczyć się swojej wybrance podczas takiej sesji – daj znać, z przyjemnością pomogę zaplanować taką sesję.

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska to idealna okazja do tego by poznać fotografa, który zajmie się Waszym weselem. To również świetna okazja do uwiecznienia tego pięknego okresu jakim jest narzeczeństwo.

Wiele par wykonując taką sesję dołącza swoje zdjęcia do „save the date”,  czyli „zarezerwuj datę”. Dzięki niemu para młoda dużo wcześniej informuje gości o dacie swojego wielkiego wydarzenia, ale bez większych szczegółów. Niektórzy wysyłają ją w formie papierowej jak pre-zaproszenie, inni tworzą krótki filmik lub wysyłają tylko wersję elektroniczną. Dzięki temu wielu gości będzie mogło z wyprzedzeniem zaplanować wolne na dzień Waszego ślubu.

Ponadto zdjęcia z sesji narzeczeńskiej można dołączyć do prezentacji na podziękowania dla rodziców bądź wykorzystać je do utworzenia oryginalnych prezentów dla gości.

 

Sesja na rocznicę ślubu?

Jesteście ze sobą już rok po ślubie? Super! A może Wasz staż wynosi 5, 10, 15, czy 30 lat? Każda rocznica ślubu to wyjątkowy moment by zatrzymać się i pomyśleć ile pięknych chwil macie już za sobą. By upamiętnić takie wydarzenie wiele par decyduje się na sesję zdjęciową. Ponadto czasami trudno jest zaskoczyć swoją połówkę oryginalnym prezentem – gwarantuję, że sesja zdjęciowa to będzie coś wyjątkowego, co zostanie w pamięci na długo.

Jak ubrać się na sesję?

Nie ma konkretnych zasad i wytycznych, które decydują o ubiorze podczas takiej sesji, jednak co do zasady: „less than more”, czyli „mniej znaczy więcej” polecam wybrać stroje wygodne i spójne kolorystycznie, utrzymane w podobej tonacji. Jeśli lubimy kolory – super! Najlepiej sprawdzają się stylizacje w 2-4 kolorów. Niespójne wzory, nadruki – to niestety nienajlepsze rozwiązanie. Jeśli nie wiecie czy dana stylizacji będzie ok – pomogę 🙂 

Ważne jest również by dobrać strój do miejsca, w którym będzie odbywać się sesja.

I pamiętajcie : najlepsze dopełnienie stylizacji zawsze stanowi uśmiech 🙂